Firma

Kim jesteśmy?

Odpowiedzialność, terminowość, najwyższy poziom obsługi Klienta – tym jest dla nas dobra spedycja. Od początku działalności Firmy stawiamy na rozwiązania, które pozwoliły nam zbudować silną pozycję na rynku polskiego i międzynarodowego transportu.Dzięki połączeniu gałęzi handlu i transportu lista naszych klientów wciąż się powiększa.

INNOVATION TRADING  to marka oparta na doświadczeniu swoich pracowników. Od wielu lat konsekwentnie realizujemy naszą misję, jaką jest maksymalne udoskonalenie usług transportowych i pełne zadowolenie kontrahentów. Każdy klient INNOVATION TRADING musi być przekonany, że wybrał rzetelnego Partnera. Gwarantujemy to naszym profesjonalizmem.

Od 2015 roku zajmujemy się krajowym i międzynarodowym przewozem odpadów neutralnych poprodukcyjnych.Liczba naszych stałych klientów powiększa się co daje nam możliwość zlecania transportów coraz większej liczbie naszych podwykonawców.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami, którzy wiedzą, co jest fundamentem INNOVATION TRADING. Dokładnie weryfikujemy umiejętności naszej kadry i inwestujemy w jej ciągły rozwój. Na trudnym rynku spedycyjnym nie ma już miejsca na przypadkowe działania. Nasz sukces poparty jest wyłącznie ciężką pracą. Pracą, która jest także naszą pasją. To klucz do profesjonalnego wykonywania swoich obowiązków.

INNOVATION TRADING oferuje pełną gamę usług spedycyjnych.Transportujemy materiały na terenie Polski i całej Unii Europejskiej. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie praktycznie każdego zlecenia. 

Co odróżnia nas od konkurencji ? Zasady, których nigdy nie łamiemy. Są nimi: odpowiedzialność za powierzony nam transport, bezbłędne wykonanie usługi i dopasowanie oferty do wymagań i możliwości Klienta. Zapraszamy do poznania naszego kompleksowego Programu Dobrej Spedycji.

 

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.