Firma

Kim jesteśmy?

Odpowiedzialność, terminowość, najwyższy poziom obsługi Klienta – tym jest dla nas dobra spedycja. Od początku działalności Firmy stawiamy na rozwiązania, które pozwoliły nam zbudować silną pozycję na rynku polskiego i międzynarodowego transportu.

Logbar Sp. z o.o. (do 25.07.2019 jako Logbar-Trans Sp. z o.o.) to marka oparta na doświadczeniu swoich pracowników. Od 2007 roku konsekwentnie realizujemy naszą misję, jaką jest maksymalne udoskonalenie usług transportowych i pełne zadowolenie Kontrahentów. Każdy Klient Logbar-Trans musi być przekonany, że wybrał rzetelnego Partnera. Gwarantujemy to naszym profesjonalizmem, wysokimi kwalifikacjami kierowców i logistyków, a także nowoczesną flotą pojazdów.

Od 2015 roku zajmujemy się również krajowym i międzynarodowym przewozem odpadów neutralnych poprodukcyjnych.Dzięki wzmocnieniu współpracy z www.ekologistyka24.pl liczba naszych stałych klientów powiększa się co daje nam możliwość zlecania transportów coraz większej liczbie naszych podwykonawców.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami, którzy wiedzą, co jest fundamentem Logbar Sp. z o.o. Dokładnie weryfikujemy umiejętności naszej kadry i inwestujemy w jej ciągły rozwój. Na trudnym rynku spedycyjnym nie ma już miejsca na przypadkowe działania. Nasz sukces poparty jest wyłącznie ciężką pracą. Pracą, która jest także naszą pasją. To klucz do profesjonalnego wykonywania swoich obowiązków.

Logbar Sp. z o.o. oferuje pełną gamę usług spedycyjnych. Transportujemy materiały na terenie Polski i całej Unii Europejskiej. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie praktycznie każdego zlecenia. Posiadamy pojazdy, które ze względu na wiek i stan techniczny mogą bez żadnych problemów podróżować między Lizboną a Brześciem. Limit naszych możliwości wyznaczają tylko Klienci.

Co odróżnia nas od konkurencji? Zasady, których nigdy nie łamiemy. Są nimi: odpowiedzialność za powierzony nam transport, bezbłędne wykonanie usługi i dopasowanie oferty do wymagań i możliwości Klienta. Zapraszamy do poznania naszego kompleksowego Programu Dobrej Spedycji.

Zespół Logbar Sp. z o.o. Fachowcy od dobrej spedycji.

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.