Transport odpadów

Transport odpadów neutralnych - zarówno międzynarodowy jak krajowy wykonywany przez Logbar-Trans jest oparty na wieloletnim doświadczeniu w branży.


Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam na przewidywanie potencjalnych problemów i usuwanie ich jeszcze przed ich wystąpieniem. Reagujemy również na ciągle zmieniający się rynek usług transportowych oraz na potrzeby naszych klientów, dbając o ciągły rozwój i usprawnianie procesów związanych z transportem odpadów.

Posiadamy liczne kontrakty na międzynarodowy transport odpadów.Nasz portal www.ekologistyka24.pl pozwala na zamawianie transportu odpadów przez naszych klientów ze wszystkich krajów unii europejskiej.

Posiadamy dedykowany system informatyczny zapewniający wysoką jakość wykonywanych przez nas usług w zakresie transportu oraz komunikacji z klientem.

Wszystkie usługi transportowe są wykonywane nowoczesnym taborem, stale nadzorowanym systemem telematycznym, który raportuje przebieg wykonywanej usługi zapewniając wysokie bezpieczeństwo ładunku.

Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na transport odpadów we wszystkich krajach unii europejskiej.

Dzięki specjalnym kontraktom serwisowym, obejmującym utrzymanie taboru w wysokiej sprawności na terenie całej Europy, jesteśmy w stanie zapewnić terminowość dostaw. Klienci korzystający z naszych usług nie są narażani na dodatkowe koszty związane z opóźnieniami w transporcie.

Jesteśmy pewni, ze usługi świadczone przez Logbar zapewnią Państwu najwyższą jakość transportu, utrzymanie kosztów na niskim poziomie oraz poczucie bezpieczeństwa.

Zapraszamy do współpracy.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.