Gwarancja jakości

Dobra spedycja jest dla nas jak sztafeta. Jej sukces zależy wyłącznie od rzetelnej pracy całego zespołu. Równie ważny jest start, jak i meta. Po sygnale do biegu liczy się już tylko profesjonalne wykonywanie swoich obowiązków.

Dlatego Logbar Sp. z o.o. (do 25.07.2019 jako Logbar-Trans Sp. z o.o.) działa zgodnie z Programem Dobrej Spedycji. Jego najważniejszym punktem jest dbanie o interes Klienta. To on zlecając nam pracę, okazuje swoje zaufanie. Nadrzędnym zadaniem każdego pracownika naszej Firmy jest dbanie o to, aby pokładanych w nas nadziei nie zawieść.

W Logbar Sp. z o.o. opieramy się na jasno ustalonym planie działania. Najpierw wysłuchujemy, czego nasz Klient oczekuje, a następnie przedstawiamy mu kompleksową ofertę dopasowaną do potrzeb i możliwości. Optymalizacja procesu transportu gwarantuje efekt w postaci rzetelnego i terminowego dostarczenia towaru na wskazane miejsce . Dobra spedycja wymaga zaangażowania, o którym nasi pracownicy pamiętają każdego dnia.

Logbar Sp. z o.o. bazuje na własnym, bardzo nowoczesnym taborze. Składają się na niego zestawy o ładowności do 25 ton o wymiarach 13,6 x 2,45 x 2,7 m. Wiemy, że bezpieczeństwo i sprawność transportu są najważniejsze, dlatego każdy z naszych pojazdów objęty jest stałym kontaktem serwisowym na terenie całej Europy. Awaria – choć może się zdarzyć – nie jest dla nas problemem nie do rozwiązania. To kolejne wyzwanie, któremu stawiamy czoła w ramach Programu Dobrej Spedycji.

Rozumiemy, że nasi Klienci mają potrzebę monitorowania statusu transportu. Specjalnie dla Państwa wyposażamy nasze pojazdy w system telematyczny i GPS, dzięki którym otrzymują Państwo stały podgląd procesu spedycyjnego w okresie trwania transportu.

Renomę Logbar Sp. z o.o. budujemy także poza granicami Polski. Nasze zestawy docierają w najdalsze zakątki Europy, również tam, gdzie obowiązują najwyższe standardy transportowe. Z myślą o tych kierunkach inwestujemy wyłącznie w najnowocześniejsze pojazdy, których silniki spełniają bardzo rygorystyczne normy emisji spalin  EURO 6. Bez obaw wysyłamy kierowców na drogi w:

 • Niemczech,
 • Francji,
 • Hiszpanii
 • Rosji,
 • Białorusi,
 • Krajach Beneluksu,
 • Anglii,
 • Szwajcarii,
 • Włoch,
 • Austrii,
 • Skandynawii,
 • Portugalii,
 • Czech
 • Litwy
 • Polski.

Program Dobrej Spedycji działa wszędzie – bo wysoka jakość usług nie ma dziś żadnych granic.

Inwestujemy w naszych Kierowców

Program Dobrej Spedycji nie jest wyłącznie zbiorem suchych zasad i procedur. Jego rdzeniem są przede wszystkim Kierowcy. Logbar Sp. z o.o. wierzy, że to od nich zależy powodzenie każdego zlecenia. Dlatego konsekwentnie inwestujemy w ich rozwój i zapewniamy im godne warunki pracy .

Nasi Kierowcy mają do dyspozycji nowoczesne i bardzo wygodne pojazdy, wyposażone w mocne, ekologiczne silniki i gwarantujące im wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfortu. To jeden z powodów, dla których Logbar Sp. z o.o. ma status firmy przyjaznej Kierowcy i cieszy się doskonałą opinią w branży. Pracę u nas wybierają ludzie o dużym doświadczeniu i wysokich umiejętnościach. Wiedzą, że potrafimy to docenić.

Logbar Sp. z o.o. stawia wyłącznie na długoterminową współpracę opartą na szacunku dla Pracownika. Naszym Kierowcom oferujemy dobre warunki zatrudnienia, także płacowe . Fundamentalną zasadą, od której nigdy nie ma odstępstw, jest przestrzeganie przepisów prawa pracy i transportu . Każdy z naszych Kierowców stosuje się do norm czasu jazdy i korzysta z potrzebnego odpoczynku. W Firmie bazujemy na równym traktowaniu Pracowników, a kluczowe znaczenie mają dla nas ich umiejętności i doświadczenie.

Dobra spedycja jest nierozerwalnie związana z podejściem Kierowcy do wykonywania swoich obowiązków. Na każdym kroku podkreślamy, że nasi Pracownicy kierują się zasadami rzetelności, profesjonalizmu i pełnego oddania realizacji zlecenia. Bardzo duże znaczenie ma dla nas kultura osobista Kierowców. To oni są wizytówką naszej Firmy. Wiemy, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w ludzi.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.