Dla kierowców

Nowa jakość usługi transportowej.

To hasło jest uzupełnieniem naszego Programu Dobrej Spedycji. Pokazuje ono, że największą wartością Logbar-Trans są nasi Kierowcy. To od nich zawsze zależy powodzenie transportu. To oni reprezentują Firmę na zewnątrz, również w kontaktach z Klientami. Wierzymy w nich i inwestujemy, bo pracują na renomę Logbar-Trans.

Każdy Kierowca zatrudniony w naszej Firmie jest kluczowym elementem transportowej sztafety. Na jego barkach spoczywa nie tylko odpowiedzialność za bezpieczne i terminowe dostarczenie ładunku, ale także za prestiż marki Logbar-Trans. Dlatego Kierowcy i Klienci na co dzień korzystają z pełnego pakietu pomocowego Nowa jakość obsługi transportowej, wchodzącego w skład Programu Dobrej Spedycji:

  • Obsługi przez koordynatora 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Monitoringu ładunków przez Klienta w ramach systemu telematycznego i GPS
  • Gwarancji terminowej dostawy towaru
  • Zaawansowanych systemów informatycznych do obsługi transportu
  • Nowoczesnego , komfortowego taboru, który spełnia najwyższe normy ekologiczne

Dobra spedycja przypomina organizm składający się z naczyń połączonych. W Logbar-Trans dbamy o każdy element transportu, od momentu złożenia zamówienia, po dostarczenie towaru na miejsce. Klient nie musi sobie zdawać sprawy ze stopnia skomplikowania całej procedury i logistycznych niuansów. Ma być zadowolony i rzetelnie obsłużony. To zadanie dla naszych Kierowców. Dlatego są dla nas tak ważni i zawsze mogą liczyć na wsparcie. Bazujemy na sprawdzonych procedurach, szacunku i profesjonalizmie. Tym jest dobra spedycja.

Projekt i realizacja © 2014 - Agencja Reklamowa Soluma
Wszelkie materiały, loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane.

Kursy walut