Transport międzynarodowy

Transport międzynarodowy wykonywany przez Logbar-Trans jest oparty na wieloletnim doświadczeniu w branży transportowej, zarówno kadry zarządzającej jak i kadry kierowców.
Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam na przewidywanie potencjalnych problemów i usuwanie ich jeszcze przed ich wystąpieniem. Reagujemy również na ciągle zmieniający się rynek usług transportowych oraz na potrzeby naszych klientów, dbając o ciągły rozwój i usprawnianie procesów związanych z transportem międzynarodowym.

Posiadamy dedykowany system informatyczny zapewniający wysoką jakość wykonywanych przez nas usług w zakresie transportu oraz komunikacji z klientem.

Wszystkie usługi transportowe są wykonywane nowoczesnym taborem, stale nadzorowanym systemem telematycznym, który raportuje przebieg wykonywanej usługi zapewniając wysokie bezpieczeństwo ładunku.

Dzięki specjalnym kontraktom serwisowym, obejmującym utrzymanie taboru w wysokiej sprawności na terenie całej Europy, jesteśmy w stanie zapewnić terminowość dostaw. Klienci korzystający z naszych usług nie są narażani na dodatkowe koszty związane z opóźnieniami w transporcie.

Jesteśmy pewni, ze usługi świadczone przez Logbar-Trans zapewnią Państwu najwyższą jakość transportu, utrzymanie kosztów na niskim poziomie oraz poczucie bezpieczeństwa.

Zapraszamy do współpracy.

Projekt i realizacja © 2014 - Agencja Reklamowa Soluma
Wszelkie materiały, loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane.

Kursy walut