Firma

Kim jesteśmy?

Odpowiedzialność, terminowość, najwyższy poziom obsługi Klienta – tym jest dla nas dobra spedycja. Od początku działalności Firmy stawiamy na rozwiązania, które pozwoliły nam zbudować silną pozycję na rynku polskiego i międzynarodowego transportu.

Logbar Sp. z o.o. (do 25.07.2019 jako Logbar-Trans Sp. z o.o.) to marka oparta na doświadczeniu swoich pracowników. Od 2007 roku konsekwentnie realizujemy naszą misję, jaką jest maksymalne udoskonalenie usług transportowych i pełne zadowolenie Kontrahentów. Każdy Klient Logbar-Trans musi być przekonany, że wybrał rzetelnego Partnera. Gwarantujemy to naszym profesjonalizmem, wysokimi kwalifikacjami kierowców i logistyków, a także nowoczesną flotą pojazdów.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami, którzy wiedzą, co jest fundamentem Logbar Sp. z o.o. Dokładnie weryfikujemy umiejętności naszej kadry i inwestujemy w jej ciągły rozwój. Na trudnym rynku spedycyjnym nie ma już miejsca na przypadkowe działania. Nasz sukces poparty jest wyłącznie ciężką pracą. Pracą, która jest także naszą pasją. To klucz do profesjonalnego wykonywania swoich obowiązków.

Logbar Sp. z o.o. oferuje pełną gamę usług spedycyjnych. Transportujemy materiały na terenie Polski i całej Unii Europejskiej. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie praktycznie każdego zlecenia. Posiadamy pojazdy, które ze względu na wiek i stan techniczny mogą bez żadnych problemów podróżować między Lizboną a Brześciem. Limit naszych możliwości wyznaczają tylko Klienci.

Co odróżnia nas od konkurencji? Zasady, których nigdy nie naginamy. Są nimi: odpowiedzialność za powierzony nam transport, bezbłędne wykonanie usługi i dopasowanie oferty do wymagań i możliwości Klienta. Zapraszamy do poznania naszego kompleksowego Programu Dobrej Spedycji.

Zespół Logbar Sp. z o.o. Fachowcy od dobrej spedycji.

Projekt i realizacja © 2014 - Agencja Reklamowa Soluma
Wszelkie materiały, loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane.

Kursy walut