Dla przewoźników

Nasi przewoźnicy.

Logbar-Trans dokładnie dobiera sobie Współpracowników. Naszymi Partnerami biznesowymi zostają firmy ocenione wcześniej na podstawie niezależnego, zewnętrznego audytu. Spełnienie naszych rygorystycznych wymagań oznacza przyznanie Certyfikatu Wiarygodnego Przewoźnika. Ta procedura ma chronić interesy Firmy i naszych Klientów. Bo to oni są najważniejsi.

Każdy przewoźnik, z którym podejmujemy współpracę, musi odznaczać się rzetelnością i doskonałą organizacją. Nie akceptujemy chaotycznych działań, braku terminowości i braku poszanowania praw pracowników. Takie zasady wchodzą w skład Programu Dobrej Spedycji i zawsze będziemy ich przestrzegać. Bierzemy odpowiedzialność za naszych Partnerów przed Klientami. Nie pozwalamy sobie na brak profesjonalizmu.

Potrafimy docenić rzetelnych przewoźników, proponując im bardzo dobre warunki współpracy. Dbamy o to, aby zarabiali i stale podnosili jakość swoich usług. Wspólnie tworzymy zespół, który jest zaufaną i rozpoznawalną marką w oczach Klientów oraz całej branży transportowej.

Naszym Partnerom oferujemy pomoc na każdym etapie współpracy. Otaczamy ich opieką merytoryczną i techniczną, zawsze dzielimy się swoim doświadczeniem. W zamian oczekujemy dyspozycyjności, odpowiedzialności i najwyższego poziomu jakości usług. Na tym właśnie polega dobra spedycja. Takie działania zawsze przekładają się na zdobycie nowych zleceń i generowanie większych zysków.

Oferujemy również specjalnie dla naszych przewoźników pełną obsługę awaryjności – w całej Europie, w bardzo dobrych cenach.

Jeśli spełniają Państwo nasze wymagania, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie budujmy silną markę na polskim rynku transportowym.

Projekt i realizacja © 2014 - Agencja Reklamowa Soluma
Wszelkie materiały, loga, zdjęcia zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane.

Kursy walut